Otočná bezdrátová bezpečnostní kamera na dům Easyn A1BF

Kód skladu: IP32

Dostupnost eshop: Není skladem

4 495 Kč s DPH

Více informací

Otočná bezpečnostní kamera na dům

Zabezpečení domu nebylo nikdy jednodušší. Bezdrátová otočná IP kamera Easyn A1BF vám zajistí dokonalý přehled nad vaším objektem ať už jste kdekoliv.

Online náhled z kamery v rozlišení 1280x720px si můžete pustit na mobilním telefonu, tabletu či PC. Posouváním prstu po obrazovce můžete ovládat natočení i náklon kamery. Otočná kamera na dům je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB, na kterou může v nekonečné smyčce probíhat buď nepřetržitý záznam, nebo záznam pouze při detekci pohybu.

Ovládat kameru je možné prostřednictvím aplikace EasyN, která je zdarma dostupná pro Android a iOS chytrá zařízení. Pro sledování z PC můžeme použít šikovný program Easyn Multi Window, přes který je možné sledovat až 36 kamer zároveň. Bezpečnostní kamera je vybavena objektivem umožňujícím až 5x optický zoom, což v kombinaci se vzdáleným ovládáním náklonu kamery dělá z modelu A1BF velmi výkonný monitorovací prvek. IR 840nm diody zajišťují noční vidění do vzdálenosti až 20 metrů.

Funkce a vlastnosti otočné kamery A1BF

 • Otočná bezpečnostní kamera

  Několik integrovaným servomotorů umožňuje otáčení kamery v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně. Natočení kamery je možné ovládat na dálku prostřednictvím mobilní aplikace či PC programu.

 • 5x optický zoom

  Pro nejlepší detail je možné využít 5x optický a 3x digitální zoom.

 • Záznam na micro SD kartu
  Otočná IP kamera Easyn A1BF je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Díky ukládání na vlastní paměťovou kartu není nutné pořizovat externí rekordér, což usnadní instalaci a zajistí finanční úsporu. Vyjma záznamu na vloženou micro SD kartu, je možné ukládat záznamy do vzdáleného PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Obraz z kamery si můžete kdykoliv zobrazit na mobilu, tabletu či PC ať už jste kdekoliv. Propojení s routerem můžeme provést bezdrátově prostřednictvím WiFi, v čemž nám pomůže výkonná 5dBi anténa. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps.
 • Snadná obsluha přes chytré zařízení i PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore. Pro sledování z PC použijeme software Easyn Multi Windows, který umožňuje sledovat až 36 IP kamer zároveň.
 • Snadná konfigurace pomocí P2P technologie

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Upozornění při detekci pohybu
  Easyn A1BF je opatřena detekcí pohybu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon nebo pořídit až 3 fotografie, a odeslat je emailem či na FTP server.
 • Noční vidění do 20 metrů
  Otočná WiFi kamera s pomocí integrovaných IR (840nm) diod vidí i v noci, a to do vzdálenosti přibližně 20 metrů. Noční vidění je automaticky aktivované při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  1Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1280x720px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím aplikace Easyn, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP67 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -10 do +50°C.
 TIP

Prohlédněte si nový, vylepšený model otočné IP kamery
Otočná IP kamera Secutek CW-EPFHD oproti modelu Easyn A1BF obsahuje hned několik vylepšení - vyšší rozlišení, výkonnější IR přísvit, snadno přístupný slot pro micro SD kartu, možnost vzdáleného stahování nahrávek či možnost ukládání na micro SD kartu v plném rozlišení.

Otočná bezdrátová bezpečnostní kamera na dům EasyN A1BF

Jak otočná bezpečnostní IP kamera A1BF funguje

Před prvním použitím vložíme do kamery paměťovou kartu a zapojíme ji pomocí 12V 1A napájecí adaptéru do el. sítě a následně ji pomocí UTP kabelu zapojíme do routeru. Kameru nyní budeme moci ovládat z mobilu či PC prostřednictvím dodávaného programu. Jakmile kameře nastavíme přístup k WiFi síti, můžeme UTP kabel odpojit, a komunikace začne probíhat bezdrátově.

Přes mobilní telefon, tablet či PC můžeme online sledovat obraz z kamery, přehrávat si záznamy či měnit konfiguraci. Při detekci pohybu můžeme obdržet upozornění.

Easyn Multi Windows CMS

Spárování kamery se vzdáleným zařízením

Každá P2P IP kamera je vybavena unikátním ID, přes které se k ní můžeme připojovat. ID zjistíme buď ze štítku na krabici od kamery, nebo vyhledáním IP kamery v lokální síti. Do aplikace, kterou pro přístup ke kameře používáme tak stačí ID a heslo (které rovněž najdeme na štítku) zadat, a kamera se uloží do našeho seznamu.

Obsah balení:

 • otočná bezpečnostní kamera EasyN A1BF
 • 12V 1A napájecí adaptér
 • hmoždinky pro upevnění
 • český návod k použití

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 1Mp snímač
objektiv 2.8 - 14mm
úhel záběru 110° - 22°
světelná citlivost 0.4 Lux / F1.2
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
noční vidění do 20 metrů (IR 840nm)
Nahrávky rozlišení 1280x720px
formát .AVI
komprese H.264
Napájení DC 12V / 1A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednitvím aplikace Easyn
Konektivita RJ45
WiFi
Onvif 2.1

statická IP, dynamická IP, PPPOE
podporované protokoly TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP a další
Paměť externí
micro SD až 128GB
Váha 1500g
Rozměry 230 x 130 x 210mm
Komunikace a obsluha mobilní aplikace Easyn
PC software Easyn Multi Windows
až 6 připojených uživatelů zároveň (3x 1st stream + 3x 2nd stream)
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP62

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Otočná bezdrátová bezpečnostní kamera na dům Easyn A1BF

Otočná bezdrátová bezpečnostní kamera na dům Easyn A1BF

Otočná kamera v rozsahu 355° horizontálně a 90° vertikálně; 5x optický zoom; rozlišení 1280x720px; podpora 128GB micro SD; detekce pohybu; komunikace na dálku přes Android / iOS aplikaci nebo PC software Easyn Multi Window; H.264 komprese; noční vidění do 20ti metrů

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

Novinky