Full HD IP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Kód skladu: IP41

Dostupnost eshop: Není skladem

2 995 Kč s DPH

Více informací

IP kamera se záznamem

Easyn A158FHD je kompaktní IP kamera se záznamem na micro SD kartu až do kapacity 128GB. Kamera je vhodná pro zabezpečení domu, či obchodních prostor. Ovládat kameru můžeme snadno pomocí aplikace iOS / Android aplikace, která je dostupná pro smartphony i tablety. Pro ovládání z PC můžeme využít software Easyn Multi Window, pomocí kterého můžeme sledovat až 36 kamer zároveň.

Mezi další přednosti patří detekce pohybu, noční vidění do 15ti metrů a podpora WiFi.

IP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Funkce a vlastnosti IP kamery se záznamem

 • Full HD rozlišení
  IP kamera se záznamem A158FHD je vybavena 2Mpix snímačem, který umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1920x1080px. Snímkovací frekvenci je možné nastavit od 1 - 25 FPS. 2.8mm objektiv zajišťuje kameře zorný úhel 110°.
 • Záznam na micro SD kartu
  IP kamera Easyn A158FHD je vybavena slotem na micro SD kartu až do kapacity 128GB, čímž odpadná nutnost pořizovat externí záznamové zařízení. Kromě záznamu na vloženou micro SD kartu, je možné ukládat záznamy do vzdáleného PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu. Pro případ zcizení, umí kamera pořídit fotorafii a odeslat ji na FTP server či email.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Kameru můžeme připojit ke stávajícímu routeru pomocí UTP kabelu či WiFi (IEEE 802.11B/G/N). Aniž bychom museli v routeru provádět nějakou speciální konfiguraci, budeme moci ke kameře přistupovat přes internet. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps. Kamera je opatřena 2.4GHz 3dBi anténou.
 • Snadná obsluha s PC i mobilu
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore. Pro sledování z PC použijeme software Easyn Multi Windows, který rovněž podporuje připojení přes P2P a umožňuje sledovat až 36 IP kamer zároveň.
 • Upozornění při detekci pohybu
  Zaznamená-li IP kamera pohyb, zašle vám upozornění do mobilu prostřednictvím push notifikace. Dalšími možnostmi je pořízení fotografie a odeslání emailem či na FTP server.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP67 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -10 do +50°C.
 • Noční vidění do 15 metrů
  Pro vidění v noci obsahuje kamera 3 výkonné IR diody s vlnovou délkou 840nm (při přímém pohledu lehce červeně svítí) a úhlem záběru 110°. Neviditelné přisvícení funguje maximálně do vzdálenosti 15ti metrů a je automaticky spínané při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Podpora P2P

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím aplikace Easyn, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období.

IP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHD

IP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Jak IP kamera se záznamem funguje

Kameru připojíme k routeru prostřednictvím UTP kabelu či WiFi. Obraz z kamery můžeme sledovat online prostřednictvím mobilní aplikace (iOS / Android) nebo programu pro PC. Dle konkrétního nastavení bude kamera ukládat záznamy na vloženou micro SD pouze při detekci pohybu, nebo kontinuálně 24 hodin denně. Při zaplnění paměti, budou automaticky přemazávány nejstarší záznamy. Zaznamená-li IP kamera pohyb, obdržíme upozornění prostřednictvím push notifikace do mobilu, nebo emailem.

Easyn Multi Windows CMS

Spárování kamery se vzdáleným zařízením

IP kamera se záznamem je vybavena unikátním ID, přes které se k ní můžeme připojovat. ID zjistíme buď ze štítku na krabici od kamery, nebo vyhledáním IP kamery v lokální síti. Do aplikace, kterou pro přístup ke kameře používáme tak stačí ID a heslo (které rovněž najdeme na štítku) zadat, a kamera se uloží do našeho seznamu.

Přehrávání a stahování záznamů

Záznamy můžeme přehrávat bez vyjímání paměťové karty z IP kamery. Stačí se připojit ke kameře přes mobilní aplikaci a dle data a času si vybrat záznam, který si chceme prohlédnout. Zatímco prohlížení záznamů funguje i přes internet, tak stahování záznamů funguje pouze v rámci lokální sítě přes webový prohlížeč.

Obsah balení:

 • P2P IP kamera Easyn A158FHD
 • 12V 1A napájecí adaptér
 • hmoždinky pro upevnění
 • český návod k použití

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 2Mp snímač
objektiv 2.8mm
úhel záběru 110°
světelná citlivost 0.4 Lux / F1.2
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
Nahrávky rozlišení nahrávání na SD kartu 640x480px
rozlišení nahrávání do NVR / PC 1920x1080px
formát .AVI
komprese H.264
Napájení DC 12V / 1A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednitvím aplikace Easyn
Konektivita RJ45
WiFi

statická IP, dynamická IP, PPPOE
podporované protokoly TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP a další
Paměť externí
micro SD až 128GB
Váha 370g
Rozměry 72 x 180mm (viz nákres)
Komunikace a obsluha mobilní aplikace Easyn
PC software Easyn Multi Windows
až 6 připojených uživatelů zároveň (3x 1st stream + 3x 2nd stream)
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP66

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Full HD IP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Full HD IP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Full HD 1920x1080px rozlišení; podpora P2P; podpora 128GB micro SD; detekce pohybu; komunikace na dálku přes Android / iOS aplikaci nebo PC software Easyn Multi Window; objektiv 2.8mm; H.264 komprese; noční vidění do 15ti metrů

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky