P2P IP kamera Easyn A158HD - podpora 128GB micro SD

Kód skladu: IP40-1

Dostupnost eshop: Není skladem

2 495 Kč s DPH

Více informací

P2P IP kamera s nočním viděním

Easyn A158HD je kompaktní P2P IP kamera s HD rozlišením, vhodná pro zabezpečení domu, či obchodních prostor. Kamera je vybavena slotem pro micro SD paměťovou kartu až do kapacity 128GB. Ovládat kameru můžeme snadno pomocí aplikace iOS / Android aplikace, která je dostupná pro smartphony i tablety. Pro ovládání z PC můžeme využít software Easyn Multi Window, pomocí kterého můžeme sledovat až 36 kamer.

Mezi další přednosti patří detekce pohybu, noční vidění do 15ti metrů a podpora WiFi.

IP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Funkce a vlastnosti P2P IP kamery

 • P2P IP kamera

  Pro vzdálené připojení ke kameře není nutné dělat žádnou složitou konfiguraci v kameře ani ve vašem routeru. Zapojení a konfigurace kamery běžně nezabere více než 5 minut. Pro přístup přes P2P není nutné mít zřízenou veřejnou IP adresu.

 • Ukládání záznamů na micro SD kartu
  P2P IP kamera Easyn A158HD je vybavena slotem na micro SD kartu. Díky možnosti nahrávání na paměťovou kartu až do kapacity 128GB je kamera vhodná především pro menší instalace, kde by se nevyplatilo pořizovat externí záznamové zařízení. Kromě záznamu na vloženou micro SD kartu, je možné ukládat záznamy do vzdáleného PC, chytrého zařízení či NVR. Záznamy jsou ukládány v .AVI formátu.
 • Vzdálené sledování přes internet
  Kameru můžeme připojit ke stávajícímu routeru pomocí UTP kabelu či WiFi (IEEE 802.11B/G/N). Aniž bychom museli v routeru provádět nějakou speciální konfiguraci, budeme moci ke kameře přistupovat přes internet. Maximální přenosová rychlost WiFi modulu je 150mbps. Kamera je opatřena 2.4GHz 3dBi anténou.
 • Snadná obsluha přes PC
  IP kameru můžeme ovládat prostřednictvím Android / iOS mobilní aplikace, kterou si zdarma stáhneme na Obchod Play či AppStore. Pro sledování z PC použijeme software Easyn Multi Windows, který rovněž podporuje připojení přes P2P a umožňuje sledovat až 36 IP kamer zároveň.
 • Upozornění při detekci pohybu
  Easyn A158HD je vybavena softwarovou funkcí detekce pohybu. Při aktivaci nám může dát vědět prostřednictvím push notifikace na mobilní telefon, či pořídit až 3 fotografie a odeslat je emailem či na FTP server.
 • Noční vidění do 15 metrů
  Pro vidění v noci obsahuje kamera 3 výkonné IR diody s vlnovou délkou 840nm (při přímém pohledu lehce červeně svítí) a úhlem záběru 110°. Neviditelné přisvícení funguje maximálně do vzdálenosti 15ti metrů a je automaticky spínané při poklesu světelnosti integrovaným fotorezistorem. Funkce IR-CUT, zajistí automatické přepínání mezi denním a nočním režimem.
 • Kvalitní obraz
  1.3Mp snímač umožňuje kameře nahrávat v rozlišení 1280x720px, při snímkovací frekvenci 1 - 25 FPS. Úhel záběru kamery je 110°. Obraz je možné až 3x digitálně přiblížit.
 • Přehrávání záznamů
  Záznamy uložené na micro SD kartě si můžeme na dálku přehrát prostřednictvím aplikace Easyn, kde si můžeme vyfiltrovat záznamy za poslední hodinu, den či týden. Případně si můžeme nechat zobrazit záznamy z námi zadaného časového období.
 • Venkovní provedení
  Kamera splňuje standard IP67 a je tedy vhodná pro venkovní montáž. Odolá větru, dešti i sněhu. Pracovní teplota je od -10 do +50°C.

IP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHDIP kamera se záznamem Easyn A158FHD

Jak P2P IP kamera A158HD funguje

Před prvním použitím vložíme do kamery paměťovou kartu a zapojíme ji pomocí 12V 1A napájecí adaptéru do el. sítě a následně ji pomocí UTP kabelu zapojíme do routeru. Kameru nyní budeme moci ovládat z mobilu či PC prostřednictvím dodávaného programu. Jakmile kameře nastavíme přístup k WiFi síti, můžeme UTP kabel odpojit, a komunikace začne probíhat bezdrátově.

Přes mobilní telefon, tablet či PC můžeme online sledovat obraz z kamery, přehrávat si záznamy či měnit konfiguraci. Při detekci pohybu můžeme obdržet upozornění.

Easyn Multi Windows CMS

Spárování kamery se vzdáleným zařízením

Každá P2P IP kamera je vybavena unikátním ID, přes které se k ní můžeme připojovat. ID zjistíme buď ze štítku na krabici od kamery, nebo vyhledáním IP kamery v lokální síti. Do aplikace, kterou pro přístup ke kameře používáme tak stačí ID a heslo (které rovněž najdeme na štítku) zadat, a kamera se uloží do našeho seznamu.

Obsah balení:

 • P2P IP kamera Easyn A158HD
 • 12V 1A napájecí adaptér
 • hmoždinky pro upevnění

Parametry

Pracovní režimy nahrávání ve smyčce
detekce pohybu
upozornění push notifikací / na email / FTP
Kamera 1.3Mp snímač
objektiv 2.8mm
úhel záběru 110°
světelná citlivost 0.4 Lux / F1.2
snímkovací frekvence 1 - 25FPS
Nahrávky rozlišení 1280x720px
formát .AVI
komprese H.264
Napájení DC 12V / 1A
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení prostřednitvím aplikace Easyn
Konektivita RJ45
WiFi

statická IP, dynamická IP, PPPOE
podporované protokoly TCP/IP, HTTP, ICMP, DHCP, FTP, SMTP a další
Paměť externí
micro SD až 128GB
Váha 370g
Rozměry 72 x 180mm (viz nákres)
Komunikace a obsluha mobilní aplikace Easyn
PC software Easyn Multi Windows
až 6 připojených uživatelů zároveň (3x 1st stream + 3x 2nd stream)
Počet kamer 1
Způsob napájení Z el. sítě
Voděodolnost IP66

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

P2P IP kamera Easyn A158HD - podpora 128GB micro SD

P2P IP kamera Easyn A158HD - podpora 128GB micro SD

Podpora P2P; rozlišení 1280x720px; podpora 128GB micro SD; detekce pohybu; komunikace na dálku přes Android / iOS aplikaci nebo PC software Easyn Multi Window; objektiv 2.8mm; H.264 komprese; noční vidění do 15ti metrů

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky