GSM odposlech do auta Secutek C-PRO K+

Kód skladu: GSM45-VA

Dostupnost eshop:

1-2ks skladem

Na prodejně v Praze: Zítra od 10:00

Zobrazit všechny možnosti doručení

5 995 Kč s DPH

Hodnocení 

Více informací

Odposlech do auta se špičkovým mikrofonem Knowles

GSM odposlech do auta Secutek PRO K+ vám umožní ve vysoké kvalitě poslouchat, co se děje ve vašem voze z libovolného místa na světě. Secutek C-PRO K+ je speciálně koncipován pro odposlech auta. Zařízení je vybaveno záložním zdrojem o kapacitě 200mAh. Jako hlavní zdroj napájení však slouží autobaterie vozu, ke které je Secutek C-PRO K+ připojen pomocí speciálního měniče napětí. Pro usnadnění instalace je odposlech opatřen 2 metry dlouhým kabelem pro připojení k autobaterii, či jakémukoliv jinému “živému” kabelu v autě. Mikrofon je z odposlechu vyveden na 1m kvalitním, stíněném kabelu pro eliminaci jakéhokoliv rušení.

Jsme si vědomi toho, že během jízdy v autě vzniká celá řada rušivých zvuků, které snižují srozumitelnost odposlechu. Z toho důvodu je GSM odposlech do auta vybaven špičkovým, nízkošumovým Knowles mikrofonem s předzesilovačem, který zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu poslechu.

Možné scénáře použití:

 • odposlech firemního vozu obchodního zástupce, pro prevenci finančních ztrát z obchodů domluvených “bokem”
 • odposlech soukromého vozu, pro zjištění pravdy o svém partnerovi

Funkce a vlastnosti GSM odposlechu do auta Secutek C-PRO K+

 • Globální dosah
  Secutek C-PRO K+ je vybaven quad-band GSM modulem, který funguje po celém světě. Ať jste již v práci, nebo na dovolené na druhém konci světa, vždy si budete moci snadno zkontrolovat, co se ve vašem autě právě odehrává.
 • Automatická aktivace hlasem Při překročení zvukové hranice 45dB vám dá GSM odposlech okamžitě vědět na přednastavené telefonní číslo.
 • Neomezená doba provozu
  Zařízení je určeno k trvalému napájení z autobaterie vozidla, což umožňuje neomezenou dobu provozu. Odposlech je vybaven 200mAh záložní baterií pro až 3 dny práce.
 • Zcela diskrétní provoz
  Během odposlechu ani nikdy jindy zařízení nevydává žádné zvuky či jiné signály, které by mohly způsobit prozrazení.
 • Nejkvalitnější mikrofon
  Odposlech do auta je vybaven nejkvalitnějším mikrofonem značky Knowles, která je naprostou špičkou v oboru. Použití extra citlivého mikrofonu s předzesilovačem je jedním z hlavních důvodů nejvyšší kvality zvuku.
 • Externí napájecí obvod
  Běžně jsou odposlechy napájeny integrovaným napájecím obvodem, což způsobuje rušení a snižuje kvalitu zvukového přenosu během dobíjení. V odposlechu do auta Secutek C-PRO K+, byl použit externí napájecí obvod, který rušení minimalizuje.
 • Konfigurace na dálku pomocí SMS příkazů
  Veškerou konfiguraci zařízení lze provádět vzdáleně pomocí SMS příkazů. Jakmile tedy odposlech jednou nainstalujete, už na něj fyzicky nemusíte nikdy sahat.

Jak funguje GSM odposlech do auta

Odposlech je vybaven SIM kartou, díky které je zařízení schopno komunikovat po globální síti GSM. Pro aktivaci odposlechu stačí zavolat na číslo vložené SIM. Během následujících několika vteřin budete spojeni a můžete poslouchat co se v autě děje. Secutek C-PRO K+ je vybaven funkcí detekce hluku, kterou můžete aktivovat na dálku posláním SMS příkazu “1111”. Tato funkce vám zajistí, že kdykoliv se uvnitř auta vyskytne hluk překračující hranici 45dB (tichý rozhovor), tak vám štěnice sama zavolá.

Pokud vás zajímá jak instalovat odposlech do auta, tak vězte že to není nijak složité. Štěnici stačí kabelem připojit buď přímo k autobaterii, nebo k jakémukoliv “živému” kabelu v rozvodech auta, čímž jí bude zajištěno nepřetržité napájení a nekonečný provoz. Následně již stačí pouze ukrýt mikrofon na vhodné místo a dálkový odposlech do auta je připraven k provozu.

Nastavení GSM odposlechu + SIM karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Nastavení GSM odposlechu + SIM karta.

Parametry

Mikrofon nízkošumový Knowles s předzesilovačem
citlivost na 7 - 10 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 200mAh

neomezená výdrž (při napojení na elektroinstalaci vozu)
2 - 3 dny ze záložní baterie
Spotřeba 2 - 3mA pohotovostní režim
20 - 30mA režim detekce hluku
100 - 150mA při aktivním odposlouchávání
Napájení 12V
Automatická aktivace hlukem
citlivost 45dB
Konektivita GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz

Ke stažení

Recenze

Známka 
Štěnice

Jedná se již o druhý zakoupený produkt v obchodě Secutek a opět naprostá spokojenost. Ochotně mi poradili s výběrem. Dodání proběhlo hned druhý den. Kvalita zvuku odposlechu velmi vysoká. Detekce hluku funguje skvěle a dá mi vědět jakmile se v autě něco děje.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
Zařízení splnilo svůj účel

Po dlouhé úvaze jsem se rozhodl pořídit tento, poněkud dražší odposlech a udělal jsem dobře. Funguje zcela spolehlivě a kvalita zvuku je velmi dobrá.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

GSM odposlech do auta Secutek C-PRO K+

GSM odposlech do auta Secutek C-PRO K+

Knowles mikrofon; nejvyšší kvalita zvuku; délka kabelu od mikrofonu 1m; napojení na autobaterii; integrovaný 200mAh UPS; detekce hluku; globální dosah

13 dalších produktů ve stejné kategorii: