GSM odposlech v prodlužovačce Secutek PK-PRO K+

Kód skladu: KAM03-VA

Dostupnost eshop: Není skladem

7 495 Kč s DPH

Hodnocení 

Více informací

Nejlepší GSM odposlech v prodlužovačce na trhu

Důmyslně kamuflovaný GSM odposlech v prodlužovačce zajistí nepřetržitý dohled nad bytem či kanceláří po dobu vaší nepřítomnosti. Secutek PK-PRO K+, je momentálně nejlepší prodlužovačka s odposlechem na trhu, a to zejména díky nejvyšší možné kvalitě zvuku, která je v tomto případě zcela zásadní. Prodlužovačka je totiž vybavena nízkošumovým mikrofonem Knowles s předzesilovačem, který vám zajistí kvalitní poslech i ze vzdálenosti několika metrů. Zvuk bude nejen dostatečně hlasitý, ale zároveň i srozumitelný, protože na rozdíl od konkurenčních produktů má GSM odposlech v prodlužovačce Secutek PK-PRO K+ vyvrtanou miniaturní dírku na mikrofon, která zásadním způsobem zvyšuje srozumitelnost.

Secutek PK-PRO K+ je jako jediný produkt vybaven externím napájecím obvodem, který eliminuje “brum” ze sítě, a připojené napájení tedy nijak nesnižuje kvalitu zvukového přenosu.

Možné scénáře použití: 

 • instalujte odposlech do bytu a usvědčte nevěrného partnera
 • použijte odposlech v kanceláři a odhalte nepoctivé zaměstnance

Funkce a vlastnosti odposlechu Secutek PK-PRO K+

 • Globální dosah
  Odposlech je vybaven quad-band GSM modulem, který funguje po celém světě. Ať jste již v práci, nebo na dovolené na druhém konci světa, vždy si budete moci snadno zkontrolovat, co se děje u vás doma.
 • Neomezená doba provozu
  GSM odposlech prodlužovačce je určen k trvalému napájení z el. sítě, což umožňuje neomezenou dobu provozu. V případě výpadku proudu je zařízení vybaveno 200mAh záložní baterií pro až 3 dny práce.
 • Super kvalitní mikrofon
  Prodlužovačka je vybavena nejkvalitnějším mikrofonem značky Knowles, která je naprostou špičkou ve svém oboru. Použití extra citlivého mikrofonu s předzesilovačem je jedním z hlavních důvodů nejvyšší kvality zvuku.
 • Zcela diskrétní provoz
  Odposlechové zařízení je maskované v běžné, plně funkční prodlužovačce. Během odposlechu ani nikdy jindy zařízení nevydává žádné zvuky či jiné signály, které by mohly způsobit prozrazení.
 • Automatická aktivace hlasem Při překročení zvukové hranice 45dB vám odposlech v prodlužovačce okamžitě dá vědět na přednastavené telefonní číslo.
 • Externí napájecí obvod
  Běžně jsou odposlechy napájeny integrovaným napájecím obvodem, což způsobuje rušení a snižuje kvalitu zvukového přenosu. V prodlužovačce Secutek PK-PRO K+, byl použit externí napájecí obvod, který rušení ze sítě minimalizuje.
 • Konfigurace na dálku pomocí SMS příkazů
  Veškerou konfiguraci zařízení lze provádět vzdáleně pomocí SMS příkazů. Jakmile tedy prodlužovačku umístíte do zájmového prostoru, už na ní fyzicky nemusíte nikdy sahat.

Jak GSM odposlech v prodlužovačce funguje

Secutek PK-PRO K+ je diskrétní odposlech vybavený quad-band GSM modulem, který umožňuje odposlech s globálním dosahem. Do prodlužovačky stačí vložit SIM kartu (s deaktivovaným PIN kódem). Následně budete moci kdykoliv a odkudkoliv zavolat, a během pár vteřin budete slyšet co se v místě instalace děje. Zařízení funguje zcela diskrétně, bez vyzvánění, blikání či jiných signálů, které by odposlech mohly prozradit.

Odposlech - prodlužovačka, je vybavena funkcí detekce hluku, kterou je možné aktivovat na dálku zasláním SMS příkazu “1111”. V tomto režimu vám prodlužovačka / odposlech zavolá kdykoliv při překročení hlukové hranice 45dB v jejím okolí (tichý hovor). Funkci je možné na dálku ukončit zasláním SMS “0000”.

Napájení odposlechu probíhá přímo ze sítě - je tedy zaručen nepřetržitý provoz. Propřípad výpadku proudu je prodlužovačka vybavena 200mAh záložní baterií, která zajistí až 3 dny provozu. globální dosah nejvyšší kvalita zvuku samostatný napájecí obvod dokonale diskrétní detekce hluku - automatické zpětné volání nekonečná doba provozu zaručená kvalita Secutek.

Obsah balení:

 • skrytý odposlech v prodlužovačce Secutek PK-PRO K+

Nastavení GSM odposlechu + SIM karta není součástí koupě
Zde si můžete přikoupit Nastavení GSM odposlechu + SIM karta.

Parametry

Mikrofon nízkošumový Knowles s předzesilovačem
citlivost na 7 - 10 metrů
Baterie a výdrž Li-Pol 3.7V 200mAh

neomezená výdrž (při připojení do el. sítě)
2 - 3 dny ze záložní baterie
Spotřeba 2 - 3mA pohotovostní režim
20 - 30mA režim detekce hluku
100 - 150mA při aktivním odposlouchávání
Napájení 220V
Automatická aktivace hlukem
citlivost 45dB
Konektivita GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz

Ke stažení

Recenze

Známka 
Opravdu super kvalita zvuku

Dříve jsem zakoupil jiné prodlužovačky s odposlechem, a kvalita zvuku byla otřesná, tak jsem je musel vrátit. Mám odzkoušené, že rozhovory jsou srozumitelné i ze vzdálenosti cca 5 metrů od prodlužovačky.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat recenzi

GSM odposlech v prodlužovačce Secutek PK-PRO K+

GSM odposlech v prodlužovačce Secutek PK-PRO K+

Neomezená doba provozu; globální odposlech na neomezenou vzdálenost; detekce hluku; konfigurační SMS příkazy; nejvyšší kvalita zvuku; mikrofon Knowles

13 dalších produktů ve stejné kategorii: