WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810 - 20MP, IP65

Kód skladu: FP17

Dostupnost eshop:

Více než 5ks

Na prodejně v Praze: Ihned

Zobrazit všechny možnosti doručení

3 995 Kč s DPH

Více informací

WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810

Fotopast je zařízení, které se nejčastěji používá pro sledování pohybu divoké zvěře. Skvěle ale také poslouží jako efektivní zabezpečovací zařízení k ochraně vašeho majetku před zloději a vandaly nebo k odhalení pohybu neoprávněných osob na soukromém pozemku. Už nemusíte být neustále ve střehu, protože tato fotopast pohlídá vše za vás. Její maskovaný vzhled nebudí pozornost tolik, jako klasická bezpečnostní kamera a provoz na baterie či energie ze solárního panelu vám poskytuje neomezené možnosti místa její instalace. Díky těmto vlastnostem se z fotopasti stává skvělá volba pro skrytý monitoring vybraného prostoru.

WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810 sdružuje výhody klasické fotopasti a bezpečnostní kamery. Disponuje dlouhou výdrží na jednu sadu baterií a komunikuje přes WiFi. Je tak ideálním adeptem pro použití jako maskovaná bezpečnostní kamera.

Fotopasti Secutek zastupují v našem sortimentu variantu dobrého produktu za velmi dobré peníze. Patří k efektivnímu řešením pro zabezpečení domu či jiného objektu.

Kde Fotopast Secutek SST-WiFi810 využijete?

 • monitorování venkovních prostor
 • zabezpečení rodinného domu
 • dohled nad pozemky
 • hlídaní zvěře v lese

Funkce a vlastnosti fotopasti

 • Full HD rozlišení
  Full HD rozlišení (1920 x 1080) / HD (1280 x 720) / VGA (640 x 480), úhel záběru kamery 90°.
 • Noční vidění
  Kamery jsou opatřeny IR diodami. 42 IR diod pro přísvit až do vzdálenosti 20 metrů (přísvit je lidským okem viditelný).
 • Alarmy
  Fotopoast vás může upozornit pípáním v případě, že některá z kamer detekuje pohyb, pošle vám upozornění na telefon přes mobilní aplikaci "WiFiCamera" pro vzdálené sledování.
 • Venkovní provedení
  Kamery splňují standard IP65, a jsou vhodné pro venkovní použití. Odolají prachu, sněhu i dešti.
 • Přehrávání záznamů
  Fotky či nahrávky jsou uloženy na Micro SD kartu, a následně si na ní můžeme pohodlně prohlížet pořízené záběry. Kartu lze připojit k PC či mobilu a sledovat záznamy.
 • Široké možnosti nastavení
  Fotopast Secutek SST-WiFi810 nabízí vestavěný 2.0" TFT barevný displej zobrazující přehledné menu v anglickém jazyce
 • Jednoduchá instalace
  Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák pomocí 1,4“ závitu. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Jak fotopast WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810 funguje

Fotopast Secutek SST-WiFi810 disponuje kamerou s úhlem záběru 90°, možností pořizovat fotografie v rozlišení až 20MP a videozáznam až v rozlišení Full HD (1920 x 1080). Pro použití fotopasti i v noci je v ní zabudováno 42 infračervených diod, které osvětlí noční scénu až do vzdálenosti 20 metrů. Fotopast je vybavena třemi PIR čidly, která dohromady zabírají úhlem 90°. Díky tomuto rozsahu se fotopast aktivuje při zaznamenání pohybu v jejím okolí.

Dle nastavení snímá pouze fotografie, nahrává pouze video nebo nejprve pořídí fotografii a poté začne nahrávat videozáznam dle nastavených parametrů. Čtvrtou funkcí je timelapse, tzv. časosběr. Pořízené fotografie a videozáznamy se ukládají na vloženou paměťovou SD kartu o maximální podporované kapacitě 64GB (pro plynulé nahrávání doporučujeme použít kartu s označením class 10).

Fotopast je napájena až osmi kusy klasických AA baterií. Na jednu sadu baterií vydrží fotopast v provozu až 6 měsíců. Tuto fotopast můžeme napájet i externím adaptérem (DC 6V 1000mA). Fotopast můžeme jednoduše připevnit na požadované místo pomocí dodávaného popruhu nebo připevnit na stativ či držák pomocí 1,4“ závitu. Fotopast se pyšní standardem voděodolnosti IP65 a odolá tak nepříznivým podmínkám včetně prudkého a vytrvalého deště.

Obsah balení:

 • WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810
 • USB kabel (konektor micro USB)
 • Popruh
 • Dálkové ovládání
 • Uživatelský manuál v angličtině
 TIP 

UPOZORNĚNÍ MICRO SD KARTA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Pro tento produkt doporučujeme dokoupit jedenu z karet v naší nabídce micro sd karet.

Parametry

Kamera Full Hd
Úhel záběru 90°
Mikrofon Interní
Baterie a výdrž 8xAAA až 6měsíců
Výdrž baterie 6 měsiců
Napájení DC 12V/1A
Automatická aktivace Pohybem
Přehrávání záznamů přímo ze zařízení Na integrovaném displeji
Paměť až 64 GB
Rozměry 135x90x76mm
Rozlišení 20 Mpix
Voděodolnost IP65
Maximální počet senzorů 42 IR
Noční vidění Ano

Ke stažení

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810 - 20MP, IP65

WiFi Fotopast Secutek SST-WiFi810 - 20MP, IP65

Jedinečná fotopast s možností připojením přes WiFi síť. Disponuje foto i video režimem, pořizuje až 20 MP fotografie a nahrává videa až ve Full HD rozlišení. Podporuje SD karty až 64 GB. Samozřejmostí je IR noční přísvit a detekce pohybu.

Příslušenství

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Novinky